Genoa - Inter 1:1 | Bez fajerwerków na koniec roku (49)

Źródło: en.inter.it
5 miesięcy temu
3439
49

Już o 20:45 w Genoi Inter rozpocznie swój ostatni pojedynek Serie A w tym roku. Z jakim nastrojem Nerazzurri będą świętować rozpoczęcie 2024 roku?

Pierwszą groźnie zapowiadającą się akcję widzieliśmy już po minucie gry, kiedy to Inter wyprowadził bardzo dobrą kontrę. Arnautovic dostrzegł Mkhitaryana, który wbiegał między obrońców i obsłużył Ormianina podaniem. Ten jednak nie popisał się strzałem i z około 16 metrów przeniósł piłkę ponad bramką Martineza. Austriacki napastnik wyraźnie wykazywał ochotę do gry, bo niecałe 3 minuty później dobrze pokazywał się wychodząc na wolne pole na skraju pola karnego, jednak minimalnie spalił pozycję, a ponadto przy próbie opanowania piłki faulował Dragusina. Ten sam piłkarz odnalazł się w tej samej pozycji w 9. minucie meczu, tym razem dogrywając wysoką piłkę do Marcusa Thurama. Francuz doskoczył do piłki i uderzał głową z pola bramkowego, jednak bramkarz Genoi nie miał problemu ze złapaniem słabego strzału. W 12. minucie Genoa rozpoczynała akcję około 40 metrów od bramki Sommera, ale po faulu Mkhitaryana otrzymała jedynie rzut wolny, który przekuła na dośrodkowanie sprawnie wybite z pola karnego przez obrońców Interu. Chwilę później aktywny w tym meczu Arnautovic wbiegł za wybitą piłką między dwójkę obrońców Genoi i wydawało się, że sędzia powinien odgwizdać faul. Mimo protestów napastnika gra była kontynuowana. W 15. minucie zawodnicy mieli chwilę na odpoczynek ze względu na odpaloną na stadionie racę. Dym pokrył niemal całą powierzchnię boiska i gra została wznowiona dopiero po ponad 7. minutach. W 24. minucie z rzutu wolnego piłkę w pole karne posyłał Hakan Calhanoglu, jednak turecki pomocnik dośrodkował za głęboko i akcję przerwała pewna interwencja bramkarza gospodarzy. Raptem 2 minuty później akcja kombinacyjna piłkarzy Interu pozwoliła Arnautovicowi wbiec daleko w pole karne. Ze względu na duży kąt do światła bramki Austriak zdecydował się na dośrodkowanie na daleki słupek, jednak nikt nie zamknął jego akcji. 30. minuta stała pod znakiem niebezpiecznej akcji w polu karnym Interu, jednak szczęśliwie dla lidera Serie A - Ekuban i Gudmundsson nie zdołali zmienić jej na gola, a jedynie na rzut rożny. Ta sytuacja wyraźnie pobudziła podopiecznych Alberto Gilardino i 3 minuty później mogli już prowadzić. Groźnie zapowiadające się dośrodkowanie próbował przerwać Acerbi. Włoski obrońca zrobił to na tyle niefortunnie, że niemal pokonał Yanna Sommera. Kolejne minuty to Genoa była stroną minimalnie przeważającą, jednak to Inter przełamał wynik meczu. W 43. minucie rzut z autu skierował piłkę do Thurama, ten odegrał do Barelli. Włoch uderzył w słupek, ale dobrze ustawiony był Arnautovic i z najbliższej odległości dobił piłkę zmieniając wynik na 0:1. Całą sytuację sprawdzali jeszcze sędziowie VAR weryfikując faul Yanna Bissecka. Zespół asystentów podtrzymał decyzję sędziego głównego i Genoa rozpoczęła grę od środka boiska. Pierwszy celny strzał Rossoblu oddali w 46. minucie, kiedy to Ekubal z kilku metrów próbował pokonać Sommera strzałem głową, nie sprawiając mu przy tym większych trudności ze złapaniem piłki. Inaczej akcja dla Genoi zakończyła się w samej końcówce połowy, kiedy to po rzucie rożnym w polu karnym odnalazł się Dragusin i strzałem głową pokonał Yanna Sommera, wyrównując stan meczu. Ostatnia akcja pierwszej połowy należała również dla piłkarzy gospodarzy, którzy groźnym strzałem zmusili bramkarza Nerazzurrich do wymagającej interwencji. Do szatni piłkarze zeszli przy stanie 1:1.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie i obie drużyny na zmianę gościły pod swoimi polami karnymi. Na boisku w drużynie Genoi zameldował się Vasquez, zmieniając De Wintera. W 51. minucie świetnym dośrodkowaniem niemal z połowy boiska popisał się Bastoni. Piłkę przyjął Arnautovic, minął obrońcę, jednak jego strzał z około 14 metrów minimalnie minął słupek bramki Martineza. Genoa nie odpuszczała i parę minut później groźną sytuację w polu karnym mogła zamienić na prowadzenie, ale interwencja piłkarzy Interu dała im jedynie rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Rossoblu oddali strzał ponownie zablokowany przez Thurama. Gospodarze domagali się odgwizdania zagrania ręką, choć powtórki pokazały, że nie było mowy o rzucie karnym. W 59. minucie Carlos Augusto miał okazję do oddania strzału, jednak zbyt długo składał się do uderzenia i interwencja obrońcy Genoi na 15. metrze pola karnego zażegnała niebezpieczeństwo i uruchomiła kontrę. Defensorzy Interu byli jednak na posterunku i zdołali zapanować nad sytuacją. Niedługo później trener Genoi dokonał kolejnej zmiany - boisko opuścił Ekuban oraz Strootman, a do gry zameldowali się Reteugi oraz Malinovskyi. Kilka minut później Calhanoglu dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne i doskonałą sytuację na zdobycie bramki miał Acerbi, który jednak z kilku metrów nie trafił w bramkę. Chwilę później to Genoa dobrze wykonywała rzut rożny. Sommer sparował uderzenie i na raty złapał piłkę, jednak przy drugiej interwencji przeszkadzał mu Dragusin. Obrońca obejrzał za to zagranie żółtą kartkę. Simone Inzaghi jako pierwszego rezerwowego na boisko wysłał Alexisa Sancheza. Chilijczyk zmienił aktywnego dziś Marko Arnautovica. Kolejne minuty to dużo gry piłką, ale bez groźniejszych okazji. Po strzale Hakana sprzed pola karnego piłkarze Interu domagali się rzutu rożnego, a za dyskusje z sędzią Nicolo Barella obejrzał żółtą kartkę. W 78. minucie obie drużyny dokonały kolejnych zmian. Genoa wymieniła Aarona Martina na Juniora Messiasa, a w Interze Denzel Dumfries i Davide Frattesi zmienili odpowiednio Matteo Darmiana oraz Nicolo Barellę. Opaskę kapitana przejął w tym momencie Alessandro Bastoni. Na 10 minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry dośrodkowanie Calhanoglu z narożnika zmierzało w stronę długiego słupka, jednak bramkarz Genoi nie miał problemu ze złapaniem piłki. Na końcówkę spotkania na boisko weszli Klaassen oraz Pavard, zmieniając Mkhitaryana oraz Bissecka. Chwilę wcześniej w polu karnym z Dragusinem zderzył się Frattesi. Ostatnie minuty spotkania minęły bez większych emocji, choć obie strony starały się atakować. Finalnie mecz zakończył się remisem, po którym piłkarze Genoi mają prawo odczuwać niedosyt.

Drużyny mecz rozpoczęły w poniższych składach:

GENOA (3-5-2): 1 Martinez; 5 Dragusin, 13 Bani, 4 De Winter; 20 Sabelli, 8 Strootman, 47 Badelj, 32 Frendrup, 3 Martin; 11 Gudmundsson, 18 Ekuban.
Rezerwowi: 16 Leali, 2 Thorsby, 10 Messias, 14 Vogliacco, 17 Malinovskyi, 19 Retegui, 22 Vasquez, 24 Jagiello, 25 Kutlu, 33 Matturro, 36 Hefti, 37 Puscas, 40 Fini, 55 Haps, 99 Galdames.
Trener: Alberto Gilardino.

INTER (3-5-2): 1 Sommer; 31 Bisseck, 15 Acerbi, 95 Bastoni; 36 Darmian, 23 Barella, 20 Calhanoglu, 22 Mkhitaryan, 30 Carlos Augusto; 9 Thuram, 8 Arnautovic.
Rezerwowi: 12 Di Gennaro, 77 Audero, 2 Dumfries, 5 Sensi, 6 De Vrij, 14 Klaassen, 16 Frattesi, 21 Asllani, 28 Pavard, 42 Agoume, 43 Motta, 44 Stabile, 49 Sarr, 70 Sanchez.
Trener: Simone Inzaghi.

Sędzia główny: Doveri.
Sędziowie boczni: Bercigli, Perrotti.
Czwarty sędzia: Piccinini.
Sędzia VAR: Irrati.
Asystent sędziego VAR: Miele.

Inter wygrywa niezwykle trudne starcie z Bologną i pędzi po Scudetto! Bologna 0-1 Inter (67)

09.03
16:49

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Komentarze (49)

30.12.2023 o 22:37 przez Paolo87
Paolo87
Roma jest średniakiem, aspirującym do strefy Champions League, Jude jest krótkie i gdyby grali w europejskich pucharach to już mielibyśmy Scudetto. Uwielbiam Mourinho ale nie ma z czego tworzyć, włodarze nie zapewniają mu odpowiedniego materiału. Grają brzydko, jak strzelą na 1-0 to stawiają autobus w bramce. Brakuje zespołowi Mourinho cynizmu. A w tym przypadku to dla nas szkoda😔
30.12.2023 o 15:47 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Patrzymy przed siebie. Trudno,aby wrócić na zwycięska ścieżkę.
30.12.2023 o 11:21 przez mroowa111
mroowa111
Kiedys musimy stracić punkty szkoda był to ciezki mecz teraz skupmy się na veronie i monzie jedziemy dalej po swoje
30.12.2023 o 10:54 przez Xucatlan
Xucatlan
Słaby mecz, ale 3 punkty były na wyciągnięcie ręki, bo Sommer nie miał prawa przepuścić strzału Dragusina. Trochę sytuacja jak z Sociedad, gdzie obiektywnie na punkty średnio zasłużyliśmy, ale te ostatecznie przeleciały nam koło nosa ze względu na prosty błąd indywidualny.
30.12.2023 o 13:12 przez vandallo87
vandallo87
Nie zgodzę się, bramka padła po błędzie w kryciu Carlosa Augusto, był dobre dwa metry przed strzelcem, a będący za nimi Acerbi miał swojego zawodnika do krycia. Sommer wpuścił, ale zawiodła najpierw asekuracja w obronie.
31.12.2023 o 10:56 przez Xucatlan
Xucatlan
Idąc tym tokiem rozumowania, to w zasadzie nigdy nie należy mieć zbyt wielkich pretensji do bramkarza, bo praktycznie każda groźniejsza akcja ma miejsce przez to, że ktoś dobrze nie pokrył, ktoś nie zaasekurował, ktoś przegrał pojedynek itp. itd.
Sommer zawalił mecz i tyle. Takich strzałów bez większych problemów obroniłby 99 na 100. Niestety z Genoą akurat trafił się ten jeden raz.
30.12.2023 o 10:16 przez Paolo87
+1
Paolo87
Bardzo lubię cenię i szanuję Darmiana to świetny zawodnik ale nie na wahadło i było to wczoraj widać. Na jego pocieszenie można powiedzieć że Carlos Augusto chociaż się starał, był jak jeździec bez głowy, wrzucał na ślepo, brakowało mu dokładności. Bazujemy na wahadłowych i tego zabrakło.
30.12.2023 o 09:50 przez wrobel1908
wrobel1908
Remis na Marassi nie jest zły a Genoa to strasznie nie wygodny rywal ale co mnie martwi to to że Inter fizycznie nie wygląda najlepiej o ile z Lecce to przepchneli tutaj już się nie udało a powoli wchodzimy w okres gdzie Inter Inzaghiego zawsze dopadał kryzys nie twierdzę że na pewno nas dotknie ale symptomy niestety się pojawiają
Paolo87
Nie byliśmy wczoraj sobą, nie szło, na bokach nic się nie działo. Bardzo widać brak Lautaro i Dimarco, mają gigantyczny wpływ na grę całej drużyny. Thuram wczoraj nie był sobą, Arnautović poza bramką bardziej spacerował po boisku, Barella też bez błysku, Hakan nie widoczny, Mkhitarian na początku coś tam próbował ale potem zgasł, w obronie też słabiej niż zawsze. Nie ma jednak dramatu, są dni lepsze i są dni gorsze, a wczoraj to nie był nasz dzień. Wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej💪 Genoa za to pokazała że są bardzo poukładaną drużyną i w pełni na ten punkt zasłużyli, nie jest przypadkiem że urywają punkty czołówce. Dziś Roma mam nadzieję że urwie punkty Jude (najlepiej 3) i wtedy nasz remis będzie zyskiem a nie stratą😁
30.12.2023 o 06:12 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
No to w takiej sytuacji trzeba powiedzieć- Jose dzisiaj musisz ! Będę minusowany ale proszę powiedzcie mi co wy widzicie w Arnautoviciu ? Z nim to od razu wiem że gramy w 10 chłop tylko chodzi po boisku jak niegdyś Messi w Psg czasem dotknie piłki a bramka na farcie. Potrzebujemy zmienników za Thurama i Lautaro bo bez naszego kapitana my nie istniejemy w ataku i wczoraj to było widać.
30.12.2023 o 09:13 przez Paolo87
+1
Paolo87
Dlaczego masz być minusowany jak dobrze prawisz.
30.12.2023 o 10:30 przez pasencjusz88
+1
Bo jak czytam komentarze to widzę że niektórym podoba się jego gra.
30.12.2023 o 10:50 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Ewidentnie jesteś do Arnautovica uprzedzony albo nie do końca znasz charakterystykę tego piłkarza. Austriak gra naprawdę dobrze. Schodzi głęboko do pomocy, nigdy się nie chowa za obrońcą, ale non stop jest w ruchu starając się być zawsze opcją do podania. Wchodzi w pojedynki fizyczne, stara się wyciągać za sobą defensorów robiąc miejsce dla innych. Mimo, że najmłodszy nie jest, to niejednokrotnie sprintem stara się wywrzeć presję na rywalu, a wczoraj, to po prostu krótko mówiąc zapierniczał za dwóch żeby Thuram nie musiał marnować zbyt wiele energii.
Arnautovic robi dużo 'niewidzialnej' roboty.
30.12.2023 o 10:52 przez kibol123
+1
kibol123
Przypominam Arnautovic jest zatrudniony na podstawie umowy z bardzo godnym wynagrodzeniem jako Napastnik a nie Murarz... Nawet jak wrzutki wczoraj leciały to on do nich nie skakał tylko stal albo sie chował dramtycznie to wyglądało.
30.12.2023 o 11:13 przez Paolo87
+1
Paolo87
Chciałbym aby Arnautović grał tak jak choćby w tej Bolonii ale nie gra, jest powolny ociężały, nie nadąża. Ktoś powie że nie bazuje na szybkości, ok nie musi, niech da coś w zamian. Czasami widać jego doświadczenie, tu się da przewrócić, wymusi faul ale niewiele z tego wynika. Słabszy fizycznie, niższy Lautaro radzi sobie o wiele lepiej. Niemniej jednak nie ma co robić z niego kozła ofiarnego bo wczoraj całą drużyna zagrała słabszy mecz i to się zdarza najlepszym. A z drugiej strony Genoa to nie ogórki i w piłkę grać potrafią. Wyciągamy wnioski i jedziemy dalej💪 Roma dziś ogrywa Jude i jest pięknie😁
Mezzela
Wychodzi zmęczenie i kontuzje. Trudno coś zdziałać jak albo ktoś grę ente spotkanie pod rząd a zmienić nie ma kto.

Miejmy nadzieję, że teraz tydzień odpoczną, reszta wróci po kontuzji i wróci się na dobre tory.

Nie ma co płakać tylko forza Inter.
30.12.2023 o 00:16 przez ciechan
+1
ciechan
To nie był łatwy teren i to nie miał być łatwy mecz. Kto oglądał Genoe w meczach z czołówką, ten wie jak groźni potrafią być. Nasz najsłabszy mecz w sezonie, ale umówmy się - Genoa tylko i aż groźna po stałych fragmentach, a my znów stworzyliśmy trochę sytuacji, których nie potrafimy wykończyć. Jedyny pozytyw to Arnautovic, który dużo kreował, strzelił i przede wszystkim chciał. Czasem wtórował mu Barella i sporadycznie Hakan, ale nikt poza tym. Pod koniec meczu zdałem sobie sprawę, że na boisku jest Augusto i Darmian - solidne boki w defensywie, ale w ofensywie dramat. Brazylijczyk już pod koniec pierwszej połowy wyglądał na zajechanego. Wydawało mi się, że to kondycyjnie jest koń. Zaczynam myśleć, czy większość tej drużyny nie grała z jakąś grypą albo potwornym kacem. W najgorszym przypadku, silnik się zaciera i wymaga odrobiny rotacji
30.12.2023 o 00:35 przez Nerazzurx10
-1
Nerazzurx10
Tych meczach na trudnych terenach coś nam się za dużo zdarza ostatnio i to z ekipami które wcale mocne nie są, Bologne powinniśmy rozjechać, Genoe rozwalcowac rezerwami
30.12.2023 o 00:59 przez darek666sz
+1
darek666sz
A pewnie,i na :cenzor: ze 115 pkt :) po pierwszej rundzie żałuję tylko punktów z Sassuolo,reszta ok
30.12.2023 o 09:19 przez Paolo87
Paolo87
W piłce nożnej jest coś takiego że można wygrać z łatwością z Realem Madryt a przegrać z Sassuolo, Bologną czy Genoą, to całkowicie normalne. Niby słabszy zespół ale urywa punkty wielkim, tak się zdarza i to nie jest nic niezwykłego.
29.12.2023 o 23:56 przez pluto11
+2
pluto11
Przecież jeżeli Miki nie dostanie kontuzji to będzie zajeżdżany co mecz od dechy do dechy, to jest chore że mając tak szeroką ławkę w pomocy tym bardziej on nim gra wszystko tak samo jak Acerbi czy Darmian chłopaki mają po 35 i grają wszystko
30.12.2023 o 10:32 przez wrobel1908
wrobel1908
Mamy szeroką kadrę ale nie ma w niej tyle jakości co w pierwszej jedenastce pokazały to chociażby mecze w LM
29.12.2023 o 23:33 przez Onana90
Onana90
Trzeba się cieszyć z remisu bo bramka Interu po wielbłądzie sędziego( faul Bissecka).
29.12.2023 o 23:22 przez Speaker
+4
Speaker
Niektórzy zawodnicy są zajechania, brakuje świeżości. Pisałem przed meczem Szymkowi - daj Asllaniego i Fratte od początku... Myślę że Thuram,Calha,Miki potrzebują ławki i to tak bardziej na 3-4 tyg. Pavard,Sanchez,Frattesi i Asllani muszą więcej grać!
29.12.2023 o 23:13 przez Waldini
+1
Waldini
To dobry wynik, jeśli się przyjmie, że zagraliśmy prawdopodobnie najgorszy mecz w tym sezonie. Trudno mi nawet wskazać kogoś, kto zagrał dobrze. Może Arnautović, nie dlatego, że strzelił bramkę na pustaka, ale wyglądał jakby mu się chciało ciut bardziej niż innym. Na skrzydłach biegały dziś u nas dwa nieporozumienia, a jak się pcha tylko środkiem, to trudno rozbujać obronę, zwłaszcza tak skonsolidowaną. Pozwoliliśmy rywalom na 8 rzutów rożnych, a do tego doszło jeszcze kilka wrzutek z rzutów wolnych. Nawet mając stalową obronę, a dziś wcale tak nie wyglądała, to przy takiej ilości stałych fragmentów ryzyko, że coś wpadnie jest naprawdę spore, no i tak też się stało. Nie ma co się pastwić, bo gówniane mecze się zdarzają, ale trzeba się ogarnąć, bo naprawdę koszmarnie się na to patrzyło.
29.12.2023 o 23:13 przez acmilanowek
acmilanowek
Dlaczego Frattesi jest tak glebokim rezerwowym , nie rozumiem tego.
29.12.2023 o 23:05 przez davi23
davi23
Słaby mecz, brak chęci gry, znowu podeszliśmy jakby to miał być spacerek. Szkoda 2 pkt bo to z 13 drużyną w Serie A…
29.12.2023 o 23:04 przez Rebelde
+4
Rebelde
Dramat w wykonaniu Interu. Nie wychodziło kompletnie nic, nawet nie ma kogo i za co chwalić.

Ja po tym meczu mam tylko jedne życzenie. Nie chce już widzieć Darmiana na wahadle.
Nie da się grać w formacji z wahadłami, gdy obie strony wahadeł nie dają kompletnie nic w ofensywie. Zero strzałów, Zero dośrodkowań , Zero dryblingów statystyki Darmiana i Carlosa w pigułce.

To już nasi stoperzy, dawali więcej w ofensywie . Bastoni coś tam starał się dośrodkować. A ci dwaj poniżej NIC kompletne ZERO. Przewińcie sobie sytuacje z 75min. Mamy rożny, piłka wybita na 40m zostanie zgarnięta przez Barelle. On WIDZI że na skrzydle jest niepilnowany Darmian ale i tak mu nie podaje, tylko sam wykonuje dośrodkowanie. Zawodnicy czują że on i tak nie zrobi , więc go pomijają.

Druga sprawa, Szymon i jego zmiany. Nic nie gra w zespole, to po co on czeka na zmiany do 70min? Gorzej nie będzie, jak już nie potrafimy grac kombinacyjnie to może przynajmniej fizycznie będziemy górować . Ale do tego potrzebne są zmiany!
29.12.2023 o 23:03 przez jacodj
+1
jacodj
No boli boli.
Ale patrząc na inne zimy i nasze położenie i stan w tabeli uważam że jesteśmy w dobrej sytuacji. Dziś zabrakło lidera grupy który by to pociągnął bo brak wiary w zwycięstwo było widoczne od początku. Lecimy dalej. Jesteśmy Interem! 🖤💙
kadrian89
Remis do zaakceptowania lecz oby to nie były symptomy słabszej formy na początku roku znów. Trzeba pamiętać jakie ciężkie tygodnie miewał Inter na początku kolejnych lat.

Zmiany późne i słabe, Miki trup a grał do upadłego. Zupełnie brak impulsu dziś w drugiej połowie.
29.12.2023 o 22:59 przez tytusek25
+1
tytusek25
Nie będę się pastwił , ale daliśmy ewidentnie dupy i tyle. Po prawie komplecie punktów z topem ligi i tygodniowym fajrancie żadne alibi w postaci braku kogokolwiek mnie nie przekona . Sorry ale to nie krętacze w Turynie żeby brak Lautaro czy DiMarco został bezlitośnie obnażony. Trzeba brać na klatę ten ewidentny flop z beniaminkiem i tyle.Szkoda .Ile będzie ważyć ta dzisiejsza wtopa przekonamy się dopiero na dopiero na koniec sezonu .
29.12.2023 o 22:58 przez Snake86
Snake86
Nuda i męczarnia. Koledzy już chyba na Sylwestrze myślami albo jeszcze ciężko w brzuchu po świętach ;) Wolno, ospale, niedokładnie. Widać też ile znaczy brak Martineza, jak jego ruchliwość i żywotność napędza grę, również w drugiej linii. Mimo wszystko lepiej remis, niż porażka po pięknej grze. Mam nadzieję że dobijemy się na Hellasie i Monzie.
armin22
Ten mecz to jakiś dramat, nie pamiętam tak słabego meczu pod względem ofensywnym nie istniejemy, bez wahadeł, bez napastników bez czegokolwiek, wyglądało to jakbyśmy wczoraj rozegrali finał LM i nie pieprzyć o ciężkim meczu wyjazdowym to była 13 w tabeli Genoa, powinni być zmiażdżeni pod każdym względem
armin22 napisał:
nie pamiętam tak słabego meczu pod względem ofensywnym nie istniejemy, bez wahadeł, bez napastników bez czegokolwiek

No odpowiedziałeś sobie dlaczego ten mecz wyglądał tak jak wyglądał, Arna to nie Lautaro, Augusto to nie Dimarco, a Darmian to nawet nie wahadłowy a co mówić żeby go do kogoś porównywać.
Z ławki wchodzi wrak Alexis, świeżo po kontuzji Dumfries, który jeszcze wczoraj czy przedwczoraj miał nie mieć powołania, Frattesi, który miał grypę 2 dni temu i kolejny wrak Klaassen, bo Benji to bez znaczenia przy gonieniu wyniku.
29.12.2023 o 23:29 przez armin22
armin22
Troszkę masz racji kolego ale ja więcej oczekiwałem od pierwszego składu, brakowało tego czegoś, oddania siebie, serce na boisku itd, nawet jak przegraliśmy z Sass czy remis z Bologna to ich gnietliśmy jak walec a dzisiaj była walka równy z równym (tylko że Genoa to 13 ekipa w Serie A) dla mnie za słabo o jakieś 2 p[oziomy
29.12.2023 o 22:20 przez Rafał 1976
Rafał 1976
@Orrin jak cię bawi oglądanie dwa mecze w SL i dwa w lidze tych samych drużyny to gratulacje Bo mnie to nie bawi wolę oglądać mecz np Genu Inter niż cztery razy Judasz Milan czy Judasz Inter lub Milan
29.12.2023 o 21:48 przez Orrin
-1
Orrin
brak koncentracji pod koniec pierwszej połowy chłopaki juz myślami byli na przerwie.
Zimny prysznic i do boju pokazać pazur
29.12.2023 o 21:45 przez kadrian89
+1
kadrian89
Wahadła dramatyczne, środek pola kiepski. Wolno i nerwowo. Remis na ten moment to bardzo dobry wynik.
29.12.2023 o 21:48 przez Paolo87
Paolo87
To niestety prawda, na skrzydłach niewiele się dzieje.
29.12.2023 o 21:43 przez Paolo87
Paolo87
Trudny mecz, bardzo trudny, jak na razie to Genoa gra lepiej. Na swoją bramkę uczciwie zapracowali. Widać brak Lautaro i Dimarco. Mają ogromny wpływ na grę zespołu. Musimy przejąć inicjatywę w drugiej połowie bo może być źle. Niemniej jednak, stać nas na ogranie Genoi na ich terenie, kto jak nie Inter💪 Forza Inter💪

Como chce Icardiego i Correę

Kto był najlepszym graczem w meczu z Frosinone?

Liczba komentarzy: 573372

Użytkownicy online: 7 (Dejwid, tytusek25, Lapos, Kaniol, sebakrk, MaciejHa, martins2000) oraz 16 gości