Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Rozmowy o kibicach Interu...
ODPOWIEDZ
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: air87 »

Witam,

Szukam osob chetnych do wspolnego wyjazdu na 1/8 finalu LM z OM 13 marca. Ja lece 12.03 z Wroclawia i wracam 14.03 do Warszawy. Bilety w obie strony ok 150zl od osoby.

Jesli znajdzie sie chociaz 4 chetnych to bedzie mozliwosc wynajmu wiekszego pokoju (6 osob) w hostelu i cena spania tez bedzie przystepna bo nawet w granicach 20-25 Euro.

Rok temu na Bayern bilety byly jeszcze w kasach. Teraz bardzo mozliwe, ze podobnie bedzie, bo i przeciwnik mniej ceniony :)

Pozdrawiam
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Michal_fci »

ja jestem chetny ;) tylko bd musial wziac urlop o ile go dostane :) ale mnie juz mozesz liczyc, tylko szef moze mi stanac na drodze bo kase na wyjazd juz od dawna mam odlozona. Mialem jechac na mecz ligowy ale tylko z Katowic wylot byl a ja chcialem z Wrocka ale sam nie wiem czy bym ogarnal ;)
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: BAGGIO1 »

Zaraz po losowaniu sprawdzałem bilety. Dla mnie najlepszą (najszybsza i najtańszą opcją) jest wylot z Poznania w dzień meczu za 53zł i powrót w środe rano o 9 (wylot) do Wa-wy (75zł). Do tego bilet (ja myśle, że na inter.it lub innych serwisach na których już kupowaliście powinny być).
Problem jest następujący planowy przylot samolotu (wtorek) jest o 19:05 do Bergamo - czyli pozostaje 1:40 do meczu, jeśli znalazłoby się jeszcze dwóch wariatów to można wsiadać w taxi i jechać prosto pod Stadion (myśle, że wyszłoby w podobniej cenie jak autokar do mediolanu 18E + metro 5E/ os.) bo takisarz złapałby fajny długi kurs ( a na zachodzie taksówki są tańsze niż w PL)

Jeśli mówicie o Hostelu - że 6os bo 20-25euro .... to ja ze swoje strony polecam poszukać po hotelach, My (z Bartem) nocowaliśmy w hotelu za o ile mnie pamięć nie myli 23euro ze śniadaniem i prysznicem w pokoju 2os - warunki naprawdę spoko jak na przekimanianie nocki czy dwóch, pozdrawiam
FoRzA InTeR!
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: air87 »

BAGGIO! pisze: Zaraz po losowaniu sprawdzałem bilety. Dla mnie najlepszą (najszybsza i najtańszą opcją) jest wylot z Poznania w dzień meczu za 53zł i powrót w środe rano o 9 (wylot) do Wa-wy (75zł). Do tego bilet (ja myśle, że na inter.it lub innych serwisach na których już kupowaliście powinny być).
Problem jest następujący planowy przylot samolotu (wtorek) jest o 19:05 do Bergamo - czyli pozostaje 1:40 do meczu, jeśli znalazłoby się jeszcze dwóch wariatów to można wsiadać w taxi i jechać prosto pod Stadion (myśle, że wyszłoby w podobniej cenie jak autokar do mediolanu 18E + metro 5E/ os.) bo takisarz złapałby fajny długi kurs ( a na zachodzie taksówki są tańsze niż w PL)
Ja tez chetnie bym lecial z Poznania (z domu), ale nie bede ryzykowal przylotu na 19 + ewentualne opoznienia i dojazdu na ostatnia chwile na SanSiro ;) Dlatego dla bezpieczenstwa 1 dobre wiecej bede w Mediolanie. Niestety to robi dodatkowy koszt za nocke :)
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Berki »

ja jestem chętny lecieć z 2-3 ziomkami. też myślę o 12-14 marca tylko zależy mi na powrocie do Katowic po wszystkim rano 14 marca.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: PioFCI »

to moje urodziny...i wlasnie na ten dzien planowalem zadebiutowac.. W gre dla mnie wchodza tylko Katowice.. Messie jestes?;)
Inter na zawsze !!!
Messie
Posty: 2499
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Messie »

jestem ja watpie w moje wolne dni:P w pracy na weekend bym lecial ale tak w srodku 3 dni wziasc to wiecie, ale jeszcze pomysle:P
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Karpik »

Nie lecę właśnie ze względu na lot do Mediolanu, bo z powrotem problemu nie ma żadnego. Tak jak mówi BAGGIO!, jedyny lot do Mediolanu jest o 17:20 z Poznania. Jeśli jechałoby nas np. czterech taksówką to wcale drogo by nie wyszło, a raczej na pewno zdążylibyśmy na mecz. Myślałem nawet o wylocie z Berlina, ale z kolei sporo kosztuje transport do stolicy Niemiec. Tak czy inaczej, jeśli dowie się ktoś ile taki taksówkarz z lotniska pod Stadion może brać kasy i jak długo jedzie, to byłbym skłonny się do tej akcji przyłączyć :)
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 00:23 przez Karpik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

By Kropasz
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Borowa »

Pio, z Katowic odloty nie bardzo w tym terminie... Ale do Krakowa daleko nie mamy, a tam Ryanair wyszedłby nas nieco ponad 200 zł w obie strony. Możemy też na miejsce lecieć w poniedziałek Ryanairem, a wrócić w środę Wizzem do Katowic.

Ogólnie też jestem chętny, tylko rzućcie jakąś konkretną propozycję :)
Mat44
Posty: 81
Rejestracja: 15 maja 2008, 23:29
Lokalizacja: Kraków

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Mat44 »

BAGGIO! pisze: Do tego bilet (ja myśle, że na inter.it lub innych serwisach na których już kupowaliście powinny być).
Jeśli chodzi o bilety na Inter.it to w tym sezonie mogą je tam kupić tylko posiadacze tessera del tifoso. Ale myślę, że z kupnem wejściówek, czy to w BPM czy w kasach tuż przed meczem, nie będzie żadnego problemu. (na mecz gatunkowo dużo poważniejszy, czyli z Juve, bilety bez większych problemów kupiłem w kasie w dniu meczu)

Chętnie bym się z Wami wybrał, ale niestety nie mam szans dostać urlopu...

Pozdrawiam
Tifare Inter è un onore, amarla un privilegio, difenderla un dovere
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Hanys »

kurde też bym się wybrał tylko nie wiem jak będe miał z uczelnią i ile razem to wszystko by to mniej więcej wyszło?
i jak coś to też kato/ kraków :)
Szumal
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2011, 16:49

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Szumal »

Też chętnie bym się wybrał, ale mieszkam daleko na Warmii i Mazurach a dokładniej w Mrągowie, mam 18lat. Chciałbym się tylko  dowiedzieć ile potrzeba pieniędzy na taki wyjazd, chodzi mi ogólnie o całość. Teraz uczę się w technikum i po szkole trochę dorabiam w supermarketach, może do marca udałoby się coś uzbierać jeśli by to nie była jakaś bardzo wysoka kwota.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Gaszka »

My z Rizzo mamy już bilety z Krakowa od soboty  :-) Wyszło nam 286 zł na głowę, bo trzeba doliczyć opłatę za płatność kartą. Lecimy w pon 12.03, wracamy w środę 14.03.

Liczę, że zbierze się niezła ekipa :yes2:
// >> www.FcInter.pl << //
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Orzeu »

Karpik pisze: Nie lecę właśnie ze względu na lot do Mediolanu, bo z powrotem problemu nie ma żadnego. Tak jak mówi BAGGIO!, jedyny lot do Mediolanu jest o 17:20 z Poznania. Jeśli jechałoby nas np. czterech taksówką to wcale drogo by nie wyszło, a raczej na pewno zdążylibyśmy na mecz. Myślałem nawet o wylocie z Berlina, ale z kolei sporo kosztuje transport do stolicy Niemiec. Tak czy inaczej, jeśli dowie się ktoś ile taki taksówkarz z lotniska pod Stadion może brać kasy i jak długo jedzie, to byłbym skłonny się do tej akcji przyłączyć :)

pomyślę nad tą opcją też ;)
Obrazek
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Lubuszanin »

Orzeu pisze:
Karpik pisze: Nie lecę właśnie ze względu na lot do Mediolanu, bo z powrotem problemu nie ma żadnego. Tak jak mówi BAGGIO!, jedyny lot do Mediolanu jest o 17:20 z Poznania. Jeśli jechałoby nas np. czterech taksówką to wcale drogo by nie wyszło, a raczej na pewno zdążylibyśmy na mecz. Myślałem nawet o wylocie z Berlina, ale z kolei sporo kosztuje transport do stolicy Niemiec. Tak czy inaczej, jeśli dowie się ktoś ile taki taksówkarz z lotniska pod Stadion może brać kasy i jak długo jedzie, to
byłbym skłonny się do tej akcji przyłączyć :)
ja rowniez... bo do poznania mam blisko a lot tani ..


pomyślę nad tą opcją też ;)
FORZA INTER !!!
BAGGIO1
Posty: 550
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: BAGGIO1 »

To opcjonalnie jest już nas trzech-czterech ?  :-D ja myśle, że taxa nie będzie droga, a jechać na stadion nie powinien dłużej niż 50minut ( autokar do Mediolanu tyle jedzie o ile mnie pamięć nie myli), no ile może zawołać - 60E ? Tylko trzeba byłoby chyba uzgodnić z kimś kto będzie wcześniej żeby bilety kupił nam w kasie- (bo na 30minut przed meczem moga być nie czynne co?) No Panowie trzeba się dobrze zastanowić, bo bilety na tą chwile bardzo tanie, więc całość mogłaby wyjść w naprawdę małej cenie jak na wyprawe na LM.Dobrze Liczę ? ok 150zł w dwie strony lot + 30E bilet + 20-25E Taxi + Hotel (25E) - można "przetrwać" tez bez noclegu, ale w sumie po nieudanym wypadzie w "delegaturze" i późniejszym meczu z Chelsea nie widzę w tym specjalnego sensu- człowiek się umęczy niemiłosiernie, więc chyba lepiej dać włochom zarobić troche ojro za hotel, pzdr!
FoRzA InTeR!
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Lubuszanin »

ja chce leciec z Karpikem  i moze Orzeu(ktory musi sie jeszcze zastanowic) z poznania potem ta taxowka i powrot w srode albo o 9 rano do warszawy albo o 17 do gdanska. jesli chodzi o spanie mi to objetnie po parmie normalnie na lotnisku sobie koczowalem ;p hehe .. zalezy jak bedzie z kasa .
FORZA INTER !!!
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Lubuszanin »

BAGGIO! pisze: To opcjonalnie jest już nas trzech-czterech ?  :-D ja myśle, że taxa nie będzie droga, a jechać na stadion nie powinien dłużej niż 50minut ( autokar do Mediolanu tyle jedzie o ile mnie pamięć nie myli), no ile może zawołać - 60E ? Tylko trzeba byłoby chyba uzgodnić z kimś kto będzie wcześniej żeby bilety kupił nam w kasie- (bo na 30minut przed meczem moga być nie czynne co?) No Panowie trzeba się dobrze zastanowić, bo bilety na tą chwile bardzo tanie, więc całość mogłaby wyjść w naprawdę małej cenie jak na wyprawe na LM.Dobrze Liczę ? ok 150zł w dwie strony lot + 30E bilet + 20-25E Taxi + Hotel (25E) - można "przetrwać" tez bez noclegu, ale w sumie po nieudanym wypadzie w "delegaturze" i późniejszym meczu z Chelsea nie widzę w tym specjalnego sensu- człowiek się umęczy niemiłosiernie, więc chyba lepiej dać włochom zarobić troche ojro za hotel, pzdr!

a do kupienia biletow w kasie nie sa potrzebne dowody ???

a przed samym meczem mysle ze kupimy bilety od konikow po normalnej cenie tak samo jak przed bayernem ja swoj sprzedalem za 15E :(
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 13:19 przez Lubuszanin, łącznie zmieniany 1 raz.
FORZA INTER !!!
cambiasso
Posty: 37
Rejestracja: 21 wrz 2007, 13:53

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: cambiasso »

Czy jest ktoś kto ma w planie wyjazd na mecz z trójmiasta??
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Chojnaq »

Lubuszanin pisze:
BAGGIO! pisze: To opcjonalnie jest już nas trzech-czterech ?  :-D ja myśle, że taxa nie będzie droga, a jechać na stadion nie powinien dłużej niż 50minut ( autokar do Mediolanu tyle jedzie o ile mnie pamięć nie myli), no ile może zawołać - 60E ? Tylko trzeba byłoby chyba uzgodnić z kimś kto będzie wcześniej żeby bilety kupił nam w kasie- (bo na 30minut przed meczem moga być nie czynne co?) No Panowie trzeba się dobrze zastanowić, bo bilety na tą chwile bardzo tanie, więc całość mogłaby wyjść w naprawdę małej cenie jak na wyprawe na LM.Dobrze Liczę ? ok 150zł w dwie strony lot + 30E bilet + 20-25E Taxi + Hotel (25E) - można "przetrwać" tez bez noclegu, ale w sumie po nieudanym wypadzie w "delegaturze" i późniejszym meczu z Chelsea nie widzę w tym specjalnego sensu- człowiek się umęczy niemiłosiernie, więc chyba lepiej dać włochom zarobić troche ojro za hotel, pzdr!

a do kupienia biletow w kasie nie sa potrzebne dowody ???

a przed samym meczem mysle ze kupimy bilety od konikow po normalnej cenie tak samo jak przed bayernem ja swoj sprzedalem za 15E :(
Tak, do zakupu biletu jest potrzebny dowód osobisty, ewentualnie paszport
Myślę, że bez problemu kupicie bilety przed samym meczem w kasach
INTERFORZA
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2011, 16:16

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: INTERFORZA »

ja już mam bilet na mecz z marsylią
kolega mi kupił ;d ..
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Michal_fci »

to kto by lecial z Wrocalwia?
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: air87 »

Ok ja mam juz kupione bilety na 12.03 z Wroclawia i 14.03 do Warszawy. (za bilety w sumie zaplacilem 248 zl/2osoby :))
Bede tez niedlugo rezerwowal pokoj w Hostelu. Czy jest ktos kto chce razem nocowac przez 1 albo 2 noce? Wtedy mozna kombinowac i znalesc cos naprawde taniego. Wczoraj widzialem ze pokoj w histelu dla 6 osob za 2 doby kosztowalby ok 450zl. Czyli cale 75zl od osoby. To jest nieduzo, a lecac jednak dzien wczesniej ma sie ta pewnosc, ze na meczu bedzie sie na czas, bilet mozna kupic dzien wczesniej, pozwiedzac Mediolan i San Siro ;)
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Karpik »

Ja jestem zdeterminowany lecieć, niech tylko uzbiera się 4 osoby do taksówki i jedziemy! Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że taksówką pod sam stadion pojedzie się około godziny więc 20:15 winniśmy być na miejscu (odejmuję 10 minut na lotnisku). No ale nie kupię jeszcze biletu lotniczego, jeśli nie mam pewności ze te 4 osoby się znajdą, bo nie zapłacę kupy szmalu taksiarzowi. Także mobilizacja!
Obrazek

By Kropasz
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Lubuszanin »

Karpik pisze: Ja jestem zdeterminowany lecieć, niech tylko uzbiera się 4 osoby do taksówki i jedziemy! Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że taksówką pod sam stadion pojedzie się około godziny więc 20:15 winniśmy być na miejscu (odejmuję 10 minut na lotnisku). No ale nie kupię jeszcze biletu lotniczego, jeśli nie mam pewności ze te 4 osoby się znajdą, bo nie zapłacę kupy szmalu taksiarzowi. Także mobilizacja!
jestem z Toba , wiec jest nas dwoch ! ... Baggioooo ?????
FORZA INTER !!!
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Karpik »

Orzełek?
Obrazek

By Kropasz
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Bart »

Naprawde nie bierzecie pod uwage opoznienia samolotu? Nawet godzina i juz jestescie w czarnej dupie. Moja dziewczyna rok temu miala z nami obejrzec mecz z Parma, ale samolot opoznil sie 6 godzin. Dla niej nie byla to wielka strata, ale ja tam bym nie ryzykowal :-)
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Karpik »

Obrazek

By Kropasz
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Lubuszanin »

Bart pisze: Naprawde nie bierzecie pod uwage opoznienia samolotu? Nawet godzina i juz jestescie w czarnej dupie. Moja dziewczyna rok temu miala z nami obejrzec mecz z Parma, ale samolot opoznil sie 6 godzin. Dla niej nie byla to wielka strata, ale ja tam bym nie ryzykowal :-)

Bart ma racje kurde
FORZA INTER !!!
Wlodi
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2011, 15:16

Odp: Inter - Marsylia (13.03.2012) - Wyjazd

Post autor: Wlodi »

Czy ktos sie wybiera z Warszawy?
ODPOWIEDZ