Jonathan Cicero Moreira

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Jonathan Cicero Moreira

Post autor: yoda79 »

Mamy kolejnego zawodnika w Interze, prawego obrońcę pozyskanego z Santosu- Jonathana Cicero Moreirę.
Uczciwie-nie znam go (podobnie jak Alvareza), nie wiem też jaką rolę dla niego przewiduje Gasperini,ale wiem jedno-życzę mu powodzenia :-)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 09:01 przez yoda79, łącznie zmieniany 1 raz.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: BoDzIo »

Ja go widzę jako taką bardziej "tępą" wersję Maicona. Tępą tzn. gorsza elastyczność i technika. Posiada mocne uderzenie z dystansu oraz żelazne płuca. W 2009 roku został wybrany najlepszym prawym obrońcą w Brazylii. Walczak.
Tyle ode mnie:)
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Seba »

Posturą i stylem poruszania się bardzo przypomina mi R.Carlosa. Wierzę, że się przyda.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Jaszczu91 »

Ten transfer nie powala na kolana, chociaż Maicon jak do nas przychodził to też nie był postacią znaną, był w podobnym wieku i kosztował bodaj 6 mln. Maicon właśnie w Interze niezwykle się rozwinął i może w przypadku Jonathana będzie podobnie.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Kubusa10 »

Jak dla mnie trochę dziwny ruch ze strony Branki,bardziej zrozumiał bym to gdyby Maicon był już dziś np w Madrycie.A skoro nadal w nim nie jest to jest mało prawdopodobne że w tym okienku w ogóle odejdzie.Jonathana w akcji nie widziałem więc określonego zdania o nim nie mam,zobaczymy jak się spisze w sparingach bo na pewno kilka szans od Gasperiniego dostanie.Słyszałem że stylem gry i poruszania się przypomina trochę Maicona co na pewno dobrze wróży oby tylko był tak potulny jak jego starszy kolega bo wiadomo Brazylijczycy nie zawsze są profesjonalnie nastawieni do swojego zawodu a szczególnie do piłki nożnej.W każdym razie czas pokaże czy był choć wart tych 5 mln euro.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: MiRas. »

Nie mam bladego pojęcia co ten gość sobą reprezentuje, jak gra itd. Nie wiem też jaka jest celowość jest zakupu mając w obwodzie Maicona, Santona, Zanettiego czy też Nagatomo. Prawdopodobnie Santon vel G. Pasquale II odejdzie na kolejne wypożyczenie, bo jest za słaby po prostu. Nagatomo na lewą, Zanetti znów do pomocy, więc Maicon do pierwszej jedenastki i na ławę Jonathan, tak to według mnie będzie wyglądało.

Oczywiście mam nadzieję, że wybuchnie niczym Maicon i będzie olbrzymim zawodnikiem. Maicon przychodził do Interu również jako noname i za kwotę zbliżoną do tej, z którą daliśmy za Jonathana, bo za 5,5 mln €.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Dzyl »

Cieszę się że do nas przybył. Będzie przynajmniej miał kto zastąpić Maicona w razie kontuzji oraz myślę że przybycie Jonathana zmotywuje Maicona do lepszej gry.
Jego przybycie już chyba całkowicie przekreśla pozostanie Santona w Interze. Albo pójdzie na kolejne wypożyczenie albo zostanie sprzedany. Tak czy siak, myślę że Jonathan to jednak lepsza opcja niż Santon.
Chuchu
Posty: 2212
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Chuchu »

Już zakup Nagatomo wydawał się podejrzany ale teraz chyba jest jasne, że w Santonie nie pokładają nasi nadziei. Jonathana w akcji nigdy nie widziałem więc trudno mi go oceniać. Mam tylko nadzieję, że wypali jak 5 lat temu Maicon, który przychodząc do nas był zawodnikiem o podobnej renomie.
majosmajos
Posty: 78
Rejestracja: 7 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: Łódź

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: majosmajos »

Chciałem napisać coś podobnego Miras. Jakby się dokładnie przyjrzeć naszej sytuacji na prawej stronie to jest Maicon, Zanetti i Santon (Yuto liczę jako lewego). Santon jak dla mnie za słaby i pewnie kolejny sezon spędzi na wypożyczeniu. Zanetti w tamtym sezonie nie przekonywał mnie podczas nieobecności w składzie Il Colosso. Już jednak nie ta kondycja żeby zachrzaniać przez 90 minut od jednego pola karnego do drugiego (trochę zagubiony w tych swoich rajdach, a o dokładnej wrzutce z boku nie wspomnę). Dlatego Javier według mnie nadaje się już tylko do pomocy. No i mamy Jonathana, wydaje mi się, że solidnego zmiennika. Martwi mnie tylko sytuacja Maicona. Kontrakt za rok wygasa, więc jeśli nasi nie chcą stracić kolejnych grubych milionów, to albo sprzedajemy go w te mercato, albo przedłużamy kontrakt. Jakoś nie wyobrażam sobie, że Maicon odchodzi po sezonie za darmo. A co do samego Jonathana, to mam nadzieję, że będą z niego ludzie. W końcu Maicon przychodząc do nas z Monaco też nie miał statusu najlepszego na świecie na swojej pozycji.  :)
IO SONO INTERISTA
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Serpente »

Kubusa10 pisze: Jak dla mnie trochę dziwny ruch ze strony Branki,bardziej zrozumiał bym to gdyby Maicon był już dziś np w Madrycie
Właśnie dobrze,lepiej jak trochę poogląda Maicona na żywo i coś wyniesie z jego gry. Jeżeli miałby tu zostać sprowadzany żeby wejść od razu do podstawy zastępując Maicona który by tam gdzieś odszedł już całkowicie chyba zwątpiłbym w "inteligencję" naszego zarządu !

majosmajos pisze: Dlatego Javier według mnie nadaje się już tylko do pomocy.
Według mnie powinien zakończyć karierę wraz z odejściem Mourinho,zejść ze sceny jako mistrz kraju,Europy i z pucharem Włoch !
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Blablarzynca »

Sam zejdź ze sceny ;) A Il Capitano zostaw w spokoju!
all in the game, yo, all in the game
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: Raffal »

majosmajos pisze: Dlatego Javier według mnie nadaje się już tylko do pomocy.
Według mnie powinien zakończyć karierę wraz z odejściem Mourinho,zejść ze sceny jako mistrz kraju,Europy i z pucharem Włoch !
Wole Zanettiego niż Maicona !!

Zanettiego na emeryture wysyłać - wariat !
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: miniu86 »

Jak dla mnie zupełny anonim. Oby był przydatny.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Jonathan Cicero Moreira

Post autor: pewny »

przyda sie napewno, bedzie w obronie wieksza konkurencja, to i zawodnicy będą sie wiecej starac (np Maicon)
powodzenia
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ